Hakkımızda

Hakkımızda

Merhabalar!

Hakkımızda

Pengua Market ürünleri çocukların ilgisini çeken birer oyuncak gibi görünmelerinin yanında aslında onların gelişimlerine ciddi katkılar sağlayan birer eğitim materyalidirler. Her bir ürünün geliştirdiği bir ya da birkaç beceri alanı vardır. Bunlar genellikle yetişkinliğe dek yavaş yavaş, yeterli uyaranlarla karşılaştıkça kazanılan ve tüm yaşam boyunca kullanılan becerilerdir. Bebeklikten itibaren bilinçli ve yeterli uyaranlar vererek bu becerileri daha erken dönemlerde geliştirmek ise çocuğun gelişimine ve ilerideki eğitim hayatına büyük katkılar sağlar.

Pengua Market ürünleri evde, özel eğitimde bireysel kullanımda ve ayrıca okullarda sınıf içi grup etkinliklerinde kullanılabilir. Web sitemizde ürünlerin hangi amaçlarla, nasıl kullanılabileceği, hangi alanlarda çocuk gelişimine ve eğitimine katkı sağlayacağı hakkında açıklamaları ve videolarını bulabilir, seçtiğiniz ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.
 
Kendini tanıyan, duygu ve düşüncelerini iyi ifade edebilen, açık zihinlere sahip, öğrenmeye hazır, algılaması, anlaması ve hafızası güçlü, davranışlarını kontrol edebilen, zamanı verimli kullanabilen, sosyal becerileri gelişmiş, sorumluluk alan, üstlendiği işi dikkatlice sonuna dek sürdürebilen, hayatla barışık, canlı, neşeli, mutlu, girişken, kendinden emin ve sonuçta kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler yetiştirebilmek dileklerimizle

 

bebek-cocuk-fotograf-cekimleri-1-1600x1066

Türkiye Çapında Teslimat !

cloud

7 Gün İçinde

7 Gün İçinde İade
feather

Güvenli Ödeme

Paytr Alt Yapısı İle Güvenli Ödeme
clock

7 / 24 Destek

Bize İstediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz